Hledáte právní pomoc při koupi, pronájmu či prodeji nemovitostí?!

Využijte online službu přímo z domova, která vám ušetří čas a peníze. Buďte inovativní a zúročte odbornou spolupráci s Chytré smlouvy.

Chytré smlouvy založila společnost Inovio s.r.o., která zajišťuje administrativní činnost pro některé realitní kanceláře. Jedním z klíčových benefitů poskytování služby je rychlá příprava dokumentů od smluvní spolupráce ik běžným klientům. Zpracování jednotlivých smluv lze objednat za dostupné ceny a jejich dodání je v krátké době.

Jak probíhá spolupráce při přípravě smluv na trhu nemovitostí?

  1. Stačí si vybrat některý z osmi nabízených balíků. Balíky obsahují různé druhy smluv a protokolů. Je možné vyhotovit jakoukoli jinou smlouvu z oblastí trhu nemovitostí (kupní, nájemná, rezervační smlouva, atd.). S profesionalitou poradenské služby souvisí i finální cena dohodnutá v úvodu. Portál uvádí konkurenční ceny, a tak si umí klient objektivně porovnat parametry online služby Chytré smlouvy s fóry na internetu, právníkem a notářem.

Chytře smlouvy tabulka

  1. Je třeba přiložit do přílohy podklady k vytvoření smlouvy. Za přípravou smluv stojí tým odborníků, kteří mají za sebou zkušenosti z praxe. Výsledkem toho jsou spokojení klienti a dosud vytvořených 1628 smluv.
  2. V online formuláři je důležité vyplnit základní informace, následně se během přípravy smlouvy ještě případné chybějící informace doplní.
  3. Na závěr je klientovi nejpozději do 24 hodin doručena připravená smlouva mailem.

Potřebujete pomoc v oblasti nemovitostí a není vám jasné co všechno má smlouva obsahovat? Nevíte na jaké úřady je třeba se obrátit, zda jaké zákony je třeba ovládat? Seznamte se s online stránkou https://www.chytrezmluvy.sk/. Vyhotoví Vám smlouvu do 48 hodin a garantují zápis do katastru nemovitosti.

Léto je za rohem. Už máte dokonalou terasu?

V tuto chvíli už se teploty pomalu blíží ke třicetistupňovým hranicím, Slunce svítí a příroda je plná života. Chcete toto příjemné období strávit na...

Hypotéku vám vybere platforma HypoSpace.cz

Češi preferují vlastnické bydlení. Cesta k němu u většiny z nich vede přes hypotéku. Každý si samozřejmě přeje takovou za pokud možno nejvýhodnějších podmínek, tedy s...

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří v souvislosti se širokým spektrem jejich pozitivních účinků. Které to jsou? Co jsou kanabinoidy a jaký...

Další články autora