Potřebujete sehnat výhodné financování svého podnikání?

Řešíte zrovna nedostatek financí pro svou firmu? Potřebujete modernizovat, něco opravit, koupit nové prostory, případně zvýšit své výrobní kapacity? V takovém případě si musíte vzít co nejvýhodnější úvěr. Víme, jaký produkt vychází nejlépe.

Americká hypotéka pro podnikatele

Tato hypotéka pro podnikatele je známá výhodnější úrokovou sazbou a delší dobou splatnosti než běžné podnikatelské úvěry. Jak vypadá?

Díky tomuto produktu získáte až 70 % z hodnoty zastavené nemovitosti. Obvyklá maximální splatnost činí dvacet dlouhých let, a to až do věku sedmdesáti let nejstaršího ze zájemců.

Jedná se přitom o naprosto bezúčelový úvěr. Nikdo tudíž nebude hlídat, na co získané prostředky použijete. Klidně si tak zaplaťte předchozí dluhy, kupte nový vozový park, opravte střechu…

Podnikáte na firmu? Pak si obdržené prostředky lze zapsat jako půjčku společníka. Poté si vyplácejte splátky z dané půjčky.

Srovnání dostupných produktů

Alfou i omegou všeho je poctivé srovnání hypoték. Některé banky totiž poskytují výhodnější, jiné zase méně výhodné produkty. Určitě nechcete zbytečně přeplácet a ztrácet možné benefity, nemáme pravdu?

V tomto ohledu jsou dobrou volbou třeba finanční specialisté ze známé společnosti AMJ Finance & Sport. Ti za vás udělají srovnání celkem dvanácti bank a pěti spořitelen. Navíc dokážou vyjednat průměrně o 0,5 % nižší úrokové sazby, než jaké byste si byli schopní vyjednat sami. Díky tomu jejich klienti ušetří přibližně 73 tisíc u každé získané hypotéky.

Nejlepší bude, když si rozkliknete internetové stránky daných odborníků (najdete je pod výše vloženými odkazy). Tam najdete hypoteční kalkulačku a sami si spočítáte, jak asi bude vypadat váš úvěr. Poté stačí použít přiložené kontakty a dohodnout si nezávaznou konzultaci.

Jaká terasová prkna zvolit pro výstavbu odolné terasy?

Letní období pro mnoho zručných šikulů znamená spoustu práce. Někdo si chce postavit pohodlnou terasu, jiný potřebuje nové dřevěné podlahy nebo třeba obložení. Jaké...

Jaký druh investice je nejlepší pro běžného českého zaměstnance?

V dnešní době už všichni chápeme, že investování není jen pro boháče. Každý člověk by se zkrátka měl nějakým způsobem starat o své prostředky....

Podlahové pásky jako jednoduché bezpečnostní opatření

Zejména ve výrobních halách či velkých továrnách je zapotřebí zajistit bezpečí všech přítomných. Musí se jasně vyznačit prostory, ve kterých je možné se pohybovat,...

Další články autora