Hypotéku vám vybere platforma HypoSpace.cz

Češi preferují vlastnické bydlení. Cesta k němu u většiny z nich vede přes hypotéku. Každý si samozřejmě přeje takovou za pokud možno nejvýhodnějších podmínek, tedy s rozumnou výší splátek, únosnými úroky a RPSN. Právě takovou hypotéku vám pomůže sehnat platforma HypoSpace.cz.

HypoSpace.cz je velmi efektivní a inovativní nástroj nabízející rychlé a snadné srovnání hypoték online od různých bank, tedy taková bankovní Heuréka, která vám pomůže sehnat tu nejlepší hypotéku na trhu. Zvládá toho ale mnohem víc.

Chytrá hypoteční kalkulačka

Princip jejího fungování je velmi jednoduchý. Jakmile do systému zadáte základní údaje v podobě její výše a doby splácení, hypoteční kalkulačka vám okamžitě spočítá výši vaší potenciální měsíční splátky. Ta například u dvoumilionové hypotéky s třicetiletou dobou splatnosti vychází na 10 603 korun. HypoSpace.cz ale zvládá i výpočet hypotéky, spočítá vám její výši, tedy konkrétní částku, kterou budete schopni splácet. Tu se dozvíte po zadání svého čistého příjmu a výše měsíční splátky. S čistým příjmem ve výši 50 tisíc korun a s desetitisícovými měsíčními splátkami se jedná o 2 600 000 korun. To ale není vše.

Více než srovnávač

Platforma ale není pouhým srovnávačem. Od konkurence se liší i dalšími funkcemi. Umožňuje kalkulaci změny úroků, vytváří přehledné grafy i splátkové kalendáře. Spolu s nezávislým srovnáním nabídek jednotlivých bank zdarma nabízí odborné poradenství a personalizované služby. Nebudete jednat s umělou inteligencí, ale s člověkem z masa a kostí. A protože se jedná o online platformu, je možné vyřizovat žádosti odkudkoliv z České republiky.

Pozitivní reference

Klienti, kteří služeb platformy využili, na ni zatím pějí samou chválu, jak ostatně dokazují pozitivní reference. „Jsem velmi spokojený s Hypospace.cz a panem Pluháčkem, který mi poskytl finanční poradenství ohledně hypotéky a pomohl se samotným výběrem. Vše mi trpělivě a srozumitelně vysvětlil. Vždy byl ochotný a profesionální,“ svěřil se se svými zkušenostmi jeden ze spokojených klientů. A tím se můžete stát i vy.

Jaký druh investice je nejlepší pro běžného českého zaměstnance?

V dnešní době už všichni chápeme, že investování není jen pro boháče. Každý člověk by se zkrátka měl nějakým způsobem starat o své prostředky....

Potřebujete sehnat výhodné financování svého podnikání?

Řešíte zrovna nedostatek financí pro svou firmu? Potřebujete modernizovat, něco opravit, koupit nové prostory, případně zvýšit své výrobní kapacity? V takovém případě si musíte...

Podlahové pásky jako jednoduché bezpečnostní opatření

Zejména ve výrobních halách či velkých továrnách je zapotřebí zajistit bezpečí všech přítomných. Musí se jasně vyznačit prostory, ve kterých je možné se pohybovat,...

Další články autora